DestynacjeJeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na swoje wydarzenie, podróż biznesową czy wyjazd motywacyjny dla pracowników – Polska jest idealną lokalizacją! Kraj nad Wisłą jest pełen ciekawych miejsc, o barwnej historii i bogatej kulturze.


Różnorodność krajobrazów i zabytków umożliwia tworzenie różnorodnych programów podróży motywacyjnych. Polska to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś interesującego – dlatego nasz kraj jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków turystycznych w Europie.

​​

Gdańsk

i Północna Polska

KOTWICA

Kraków i Południowa Polska

Kraków 

Kraków jest jednym z najpiękniejszych Polskich miast, odwiedzanym co roku przez miliony turystów z całego świata. Założony ponad tysiąc lat temu, był stolicą Polski do początku XVII wieku. Dzięki swobodnie meandrującej Wiśle, Zamkowi Królewskiemu na Wawelu i urokliwemu rynkowi – Kraków jest przez wielu turystów postrzegany jako magiczne Miasto. Wizyta w Krakowie to spotkanie z najwspanialszą epoką w polskiej historii. Stare Miasto wraz z Wawelem i dzielnicą Kazimierz zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1978 roku.


Ojców

Ojców to maleńka wioska na dnie Doliny Prądnika, położona około 24 km na północ od Krakowa.
Ojców to również serce Ojcowskiego Parku Narodowego, najmniejszego z pośród wszystkich 23 parków narodowych w Polsce. To urokliwe miejsce warto odwiedzić szczególnie latem – przyroda aż tętni tu życiem!


Lanckorona

Lanckorona to miasteczko oddalone o 35 km od Krakowa. Miejscowość nazywana przez artystów “Miastem aniołów”, perła architektury małopolski. Cisza, spokój, czyste powietrze i niesamowity krajobraz to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Miasteczko tętni bogatą historią i duchem artystycznym.


Czorsztyn

Historia Czorsztyna wiąże się wraz z budową sztucznego zbiornika wodnego, który determinował rozwój gminy Czorsztyn. Dziś, Jezioro Czorsztyńskie to jedno z najpiękniejszych miejsc w południowej Polsce. Okolica jeziora jest tak malownicza, że jest to ulubione miejsce przystankowe dla turystów zmierzających w Pieniny.

KOTWICA

Warszawa i Polska Centralna

Warszawa

Warszawa to Miasto o niezwykłej historii i atmosferze. Swoją wyjątkowość zawdzięcza przenikającemu się wpływowi Europy Zachodniej i Wschodniej. Jest to jedyne Miasto na świecie, w którym zrekonstruowano stare pałace, kościoły, zabytki i inne elementy architektoniczne, zachowując prawie wszystkie oryginalne detale.

KOTWICA

Gdańsk i Polska Północna

Gdańsk

Gdańsk, stolica Północnej Polski, to miasto, które zachwyca swoim łagodnym klimatem i pięknymi plażami. Jest znane jako miasto najbardziej obfitujące w zabytki „Europy bałtyckiej”. Najważniejsze zabytki Gdańska znajdują się wzdłuż Drogi Królewskiej. Najbardziej rozpoznawalnym symbolem miasta jest Fontanna Neptuna. Miasto może także pochwalić się pięknym Dworem Artusa i największym gotyckim kościołem na świecie – kościołem Mariackim. Gdańsk słynie również z biżuterii z tradycyjnymi elementami z bursztynu, osadzonymi w srebrze i złocie.